🚪
Drzwi Techniczne Akustik 42dB
SKU: BP-23342
Dane techniczne Drzwi Techniczne Akustik 42dB
| Kolor | Wiele kolorów na zamówienie |
| Model | Akustik 42dB |
| Szyba | Nie |
| Strona | Lewa, Prawa |
| Kolekcja | AKUSTIK 42dB |
| Grubość | 57 mm |
| Producent | POL-SKONE(zobacz dane producenta) |
| Typ drzwi | Przylgowe |
| Szerokość | 80 cm, 90 cm, 100 cm |
| Wypełnienie | Płyta wiórowa z wkładem ołowianym |
| Zamek (rodzaj) | Standardowy |
| Antywłamaniowe | Nie |
| Typ zamknięcia | Zamek na klucz |
| Odwrotna przylga | Nie |
| Ilość zawiasów | 2 |
| Lepsze wyciszenie | Tak |
| Izolacja termiczna | Tak |
| Opcja wentylacyjna | Nie |
| Wzór wykończenia | Gładkie / Płaskie / Pełne |
| Izolacja akustyczna | Tak |
| Kierunek otwierania | Do wewnątrz, Na zewnątrz |
| Rodzaj wykończenia | Okleina / Laminowane, Lakierowane / Malowane |
| Drzwi dwuskrzydłowe | Nie |
| Możliwość skrócenia | Nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowe, Połysk |
Opinie o Drzwi Techniczne Akustik 42dB
Ładowanie opinii...
DRZWI WEWNĘTRZNE — zobacz także

Drzwi Gerda GWX 20 S7A MODENA 1 z montażem dla klienta indywidualnego
— PLN

DRZWI ERKADO HERSE MAX SET 19
— PLN

Drzwi zewnętrzne Delta Royal 84S GŁADKIE LINEA2 INOX - 23%Vat (bez montażu)
— PLN

Drzwi wewnętrzne KOZŁOWSKI seria WE - CENA SKRZYDŁA
— PLN

Drzwi Gerda Quadro Drezno/Erfurt
— PLN

Barcz ARENA Chrom Mat na rozecie
— PLN

Barcz ARENA Chrom Połysk na rozecie
— PLN

Drzwi zewnętrzne Delta SPECIAL 2 GŁADKIE LINEA4 INOX - 23%Vat (bez montażu)
— PLN
Akcesoria do Drzwi Techniczne Akustik 42dB
Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Nasz zespół pomoże dobrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń lub napisz — odpowiemy w ciągu 24h.



