🚪
Drzwi techniczne stalowe 80 cm lewe Ecouni
SKU: BP-26411
Dane techniczne Drzwi techniczne stalowe 80 cm
| Kolor | Biały |
| Model | EU401 |
| Szyba | Nie |
| Strona | Lewa |
| Kolekcja | Ecouni |
| Grubość | 41 mm |
| Producent | Domoferm(zobacz dane producenta) |
| Typ drzwi | Techniczne |
| Kod produktu | T40 URAN 2 BIAŁY/80 LEWE |
| Szerokość | 80 cm |
| Wypełnienie | Wkład termoizolacyjny |
| Kod producenta | T40 URAN 2 BIAŁY/80 LEWE |
| Zamek (rodzaj) | Standardowy |
| Typ zamknięcia | Zamek na klucz |
| Ilość zawiasów | 2 |
| Lepsze wyciszenie | Nie |
| Opcja wentylacyjna | Nie |
| Wzór wykończenia | Gładkie / Płaskie / Pełne |
| Rodzaj wykończenia | Lakierowane / Malowane |
| Możliwość skrócenia | Nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowe |
| Minimalna Szerokość otworu montażowego | 841 |
| Minimalna Wysokość otworu montażowego | 2035 mm |
Opinie o Drzwi techniczne stalowe 80 cm
Ładowanie opinii...
DRZWI WEWNĘTRZNE — zobacz także

Drzwi Gerda GWX 20 S7A MODENA 1 z montażem dla klienta indywidualnego
— PLN

DRZWI ERKADO HERSE MAX SET 19
— PLN

Drzwi zewnętrzne Delta Royal 84S GŁADKIE LINEA2 INOX - 23%Vat (bez montażu)
— PLN

Drzwi wewnętrzne KOZŁOWSKI seria WE - CENA SKRZYDŁA
— PLN

Drzwi Gerda Quadro Drezno/Erfurt
— PLN

Barcz ARENA Chrom Mat na rozecie
— PLN

Barcz ARENA Chrom Połysk na rozecie
— PLN

Drzwi zewnętrzne Delta SPECIAL 2 GŁADKIE LINEA4 INOX - 23%Vat (bez montażu)
— PLN
Akcesoria do Drzwi techniczne stalowe 80 cm
Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Nasz zespół pomoże dobrać idealne rozwiązanie. Zadzwoń lub napisz — odpowiemy w ciągu 24h.



